درباره ما

دربارهی ما
شرکت پارسیان گاز اصفهان یک شرکت شیمیایی ایرانی است که در بخش گازهای فنی و پزشکی تولید و توزیع گازهای خالص بالا، کالیبراسیون و مخلوط گازها را برای بازارهای ملی و بین المللی انجام می دهد. بخش مهندسی ما راه حل های مهندسی برای صنایع مانند تولید کنندگان گاز، تولید کنندگان فولاد، صنایع پتروشیمی، صنایع شیمیایی و پالایشگاه ها را فراهم می کند تا مطمئن شوند که نیازهای مربوط به گازشان به صورت صاف است. حالت دولت ما در خانه طراحی آزمایشگاه هیدرواستاتیک راه حل تست سیلندر کامل را از سیلندرهای کوچک به سیلندرهای CNG به مشتریان خود ارائه می دهد. نمونه کارهای شرکت پارسان گاز اصفهان در بخش های زیر تقسیم بندی می شود

گازهای صنعتی و بهداشت و درمان

مهندسی

بازرگانی

بخش گاز
شرکت پارسن اصفهان یکی از تولید کنندگان و تامین کنندگان گازهای صنعتی در بازار ایران است. این شرکت طیف گسترده ای از گازهای فشرده و مایع و همچنین مواد شیمیایی را ارائه می دهد و شریک انتخابی در میان انواع مختلف صنایع است. گازهای PGE در بخش انرژی، تولید فولاد، پردازش شیمیایی و حفاظت از محیط زیست و همچنین در پردازش مواد غذایی، تولید شیشه و الکترونیک استفاده می شود.

بخش مهندسی
بخش پارسن گاز اصفهان در سراسر کشور موفق است و تمرکز خود را بر بخش های امیدوار کننده بازار مانند جداسازی هوا، گیاهان پر کردن گازهای فنی و تعمیرات نیروگاه های گاز می کند. این شرکت با تکیه بر تکنولوژی پیشرفته مهندسی فرایند خود در برنامه ریزی، توسعه پروژه و ساخت کارخانه های صنعتی به دست آمده متکی است.

بخش بازرگانی
شرکت پارسن گاز شرکت اصفهان فعالیت های تجاری شامل واردات و توزیع تجهیزات مرتبط با گاز از دریچه های سیلندر به تنظیم کننده ها و سیلندرهای بدون درز از تولید کنندگان مشهور و معتبر از سراسر جهان است.

Go top