شیشه سازی
تولید گاز | پارسان گاز

ارتباط با مشاور

6 – 32747603 031

info@parsangas.com

پارسان گاز اصفهان با رصد مداوم صنعت شیشه سازی همواره در صدد ارتقائ کیفیت ومعرفی محصولات جدید مورد نیاز این صنعت مطابق با بالاترین استانداردهای جهانی با هدف افزایش بهره وری می باشد. پارسان گاز اصفهان مفتخر است که این صنعت ما را بعنوان شریکی همراه و قابل اتکا برای خود می شناسد. این یکپارچگی وهمراهی سالیان دراز ما را برآن داشته تا افزایش قابلیت های مجموعه پارسان گاز را در جهت موققیت مشتریانمان در تمام مراحل تولید شیشه، بعنوان یک ارزش و وظیفه تعریف کنیم.

گازهای مرتبط با صنعت

پزشکی و آزمایشگاهی

Argon

Nitrogen

Helium

Hydrogen

Oxygen

ایزولاسیون پنجره ی چند جداره

از گاز آرگون بعنوان عایق در پنجره های چند جداره استفاده می شود. در این صنعت تزریق آرگون بین لایه های  پنجره باعث می شود از اتلاف انرژی جلوگیری و عایقی برای صدا ایجاد شود.

احتراق در کوره ی شیشه سازی

گاز اکسیژن یکی از اصلی ترین گازها در صنعت شیشه سازی می باشد. اکسیژن بازده و راندمان کوره های شیشه سازی را بین 10 تا 25 درصد افزایش می دهد. همچنین، اکسیژن ذوب کامل شیشه  را در کوره تضمین می کند.

جلوگیری از ایجاد حباب

بسته به نوع شیشه، اکسیژن و نیتروژن در فرایندهای فراوری شیشه به منظور جلوگیری از ایجاد حباب در مذاب تزریق می شوند. تزریق اکسیژن به مذاب شیشه، باعث ایجاد لایه ی محافظ بر سطح مذاب می شود که این لایه منجر به حفظ انتقال گرما در نقاط مختلف مذاب می شود .

Go top